اخراج کارگران و ايجاد فضای رعب و وحشت در شرکت آهنگری تراکتورسازی تبريز

13 03 2013

Downloadکارگران شرکت آهنگری تراکتورسازی تبريز از اخراج ۱۰۰ کارگر اين شرکت و ايجاد فضای تهديد و رعب و وحشت در محيط کارگری خبر می دهند.


اخراج کارگران و ايجاد فضای رعب و وحشت در شرکت آهنگری تراکتورسازی تبريز

به گزارش کلمه، اين کارگران در پی اعتراضات اخير و عدم پيگيری وعده های داده شده، با ارسال نامه ای برای رسانه ها تاکيد کردند: مسئولانی که هميشه از عدالت در جمهوری اسلامی دم می زنند بهتر است بدانند که در اين نظام ناعدالتی کامل برقرار است چرا که در اين نظام نه نظارتی هست و نه عدالتي، اين نظام روش پرورش ظالم را در پيش گرفته است و ظالمانه مردم را کنترل می کند، خصوصا قشر کارگری در همه جای ايران عزيزمان.

کارگران شرکت آهنگری تراکتورسازی تبريز به دنبال حضور يک مدير سپاهی که با لباس نظامی به محل کارخانه می آيد، با اخراج های پی در پی از جمله اخراج ۱۰۰ کارگر رو به رو شده و مابقی کارگران هم در حالت رعب و وحشت و تهديد و انگشت نگاری قرار گرفته اند.

آنها اکنون خواستار توجه به مشکلات خود شده و از رسانه ها خواسته اند تا صدای اعتراضشان باشند. اين کارگران می نويسند: اکنون ما کارگران آهنگری تراکتورسازی نه توان و روحيه کار داريم و نه هيچ امنيت شغلی و فقط انتظار روز اخراجمان را می کشيم، اين تهديدها و قدرت طلبی ها بهمراه عدم پرداخت حقوق و مزايا باعث شده است که کارگران در خفقگان و سکوت کار کنند و از ترس برخوردهای ظالمانه اين سرهنگ بازنشسته هيچ حرفی برای احيای حقوق خود نزنند.

آنها می گويند: کارگران در ايران با اين انديشه می خوابند که صبح حکم اخراجشان خواهد آمد. آيا کارگران که قشر زحمت کش هستند هميشه بايد در اضطراب و استرس زندگی کنند؟ بايد هميشه شرمنده خانواده هايشان باشند؟


کارها

اطلاعات

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: