اقدام به خودسوزی یک دستفروش مریوانی

2 05 2017

روز گذشته یک مرد مریوانی بدلیل توقیف چرخ خود توسط شهرداری با ریختن بنزین قصد خودسوزی داشت که نیروهای شهرداری مانع از انجام این کار شدند.


اقدام به خودسوزی یک دستفروش مریوانی

چرخ این مرد دست فروش تنها منبع درآمدی وی و خانواده ش بود، که وی بعد از بی نتیجه ماندن پیگیرها جهت بازپس گیری چرخ خود پیش از ظهر روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در حالی وارد ساختمان شهرداری شد که مقداری بنزین بر سروصورت خود ریخته بود و از شدت ناراحتی قصد خودسوزی داشت اما با اقدام به موقع نیروها و کارکنان شهرداری از خودسوزی این مرد مریوانی جلوگیری شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از زریوار خبر، در روزهای گذشته شهرداری مریوان در اجرای طرح توقیف چرخ های دست فروش در سطح شهر، چرخ یک مرد دست فروش را که تنها منبع درآمدی وی و خانواده ش بود، توقیف کرد که وی بعد از بی نتیجه ماندن پیگیرها جهت بازپس گیری چرخ خود پیش از ظهر روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در حالی وارد ساختمان شهرداری شد که مقداری بنزین بر سروصورت خود ریخته بود و از شدت ناراحتی قصد خودسوزی داشت اما با اقدام به موقع نیروها و کارکنان شهرداری از خودسوزی این مرد مریوانی جلوگیری شد.

بنا با اخبار موثق بعد از این ماجرا مسئول حراست شهرداری با آرام کردن این مرد و پرداخت ۱۰۰ هزار تومان پول و قول کمک و مساعدت به وی به جای چرخ توقیفی، وی را از خودسوزی بازداشتند.
دستفروشی در سالهای اخیر با رشد بی سابقه در مریوان مواجه بوده است. ریشه این معضل اگر چه به عوامل متعددی بر می گردد اما عملکرد مدیران شهری در سالهای گذشته را نباید نادیده گرفت. اگر امروز شاهد رشد قارچ گونه پدیده دستفروشی هستیم، مهم‌ترین دلیل آن عدم جلوگیری از این پدیده نامیمون اجتماعی در سال‌های اخیر مدیریت شهری است.


کارها

اطلاعات

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: